נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עזרי זלינגר

עו"ד עזרי  זלינגר
0
שנות נסיון
עברית
עברית

עו''ד עזרי זלינגר מעניק את מיטב השירותים המשפטים ללקוחותיו בכל רחבי הארץ ומקפיד על זמינות במשך 24/7. מתמקד בתחומים דיני תעבורה ובמשפט פלילי, בעל ניסיון בניהול הליכים מול כל הגופים והגורמים הרלוונטיים שמטפלים באכיפת החוק ובונה תכנית אסטרטגית מקיפה על מנת לסיים עבורכם את ההליכים באופן הטוב ביותר.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

המשרד מנוהל על ידי עו''ד עזרי זלינגר שעיקר התמחותו הוא במשפט פלילי, מייעץ, מלווה לאורך כל ההליכים ומייצג את לקוחותיו. המטרה לשמה בחר להפסיק לשרת כקצין במשטרה ולעבור לעסוק בתחום היא תחושת השליחות בסיוע לאזרח הקטן מול המערכת ותיקון העוולות שהיה עד להן במסגרת עבודתו. פועל בשני כיוונים מרכזיים, בנוסף להגנה על האזרח הקטן, מגן גם על השוטרים שנאלצים להתמודד מול מח''ש ומחלקת המשפט. בזכות היכרות רבת השנים עם הרבדים העמוקים ביותר של מנגנוני אכיפת החוק מבפנים, מצליח לנהל את התהליך בהצלחה מבחינת כל ההיבטים ודואג שתקבלו את מלוא הזכויות להן אתם זכאים, על מנת שתצליחו לחזור למסלול חיים תקין.

 

תחומי העיסוק:

  • הדין הפלילי –  במקרים רבים, מדובר באזרחים מן השורה, שאין ביכולתם להתגונן מול המדינה ומערכת המשפט שכוללת, בין היתר. את הפרקליטות, תובעים משפטיים ואגף החקירות המשטרתי.  ייעוץ לפני שלב החקירה, מעצר, הגעה להסדר עם התביעה, הפחתת עונש, הפחתת חומרת המעשים המיוחסים לנאשם ומוודא שזכויותיכם הבסיסיות לא יפגעו. לאחר סיום התהליך מלווה עו''ד זלינגר מול גורמים כמו קצין מבחן, הפסיכיאטר המחוזי והממונה על עבודות השירות, המספקים חוות דעת שמשפיעה באופן משמעותי על המשך עתידכם.
  • ייצוג שוטרים וסוהרים – השוטרים סובלים מהיעדר גיבוי אל מול המשטרה, דבר המונע מהם לקבל את הזכויות במסגרת ביצוע הליכים המשמעת. פועל בנושאי פיטורין, השעיה,  אי קבלת משכורת בזמן שהייה בבית, הורדה בדרגה ועוד. 
  • דיני תעבורה – נהיגה בשכרות, תאונות דרכים קטלניות, נהיגה תחת השפעת סמים, עקיפות מסוכנות, דוחות, מהירות מופרזת, נהיגה ללא רישיון או ללא רישיון בתוקף, עקיפות מסוכנות, ביטול כתבי אישום, ביטול פסילה, הסדר טיעון בעבירות הכולל עונש מופחת וידוע מראש, שחרור ממעצר וייצוג בוועדות ערר.

 

עו''ד עזרי זלינגר יעמוד לרשותכם בכל שאלה, לקביעת פגישת ייעוץ, התקשרו עוד היום.