נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

משרד רו"ח רוזין-אילוז אילנה

משרד רו"ח רוזין-אילוז אילנה
משה שרת 15, חיפה
משה שרת 15, חיפה
envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

במשרדה של רוזין-אילוז אילנה מוצעת מעטפת רחבה של שירותים פיננסיים, בתחומי ראיית חשבון, הנהלת חשבונות, ייעוץ מס, חשבות שכר ועוד. המשרד שם לו למטרה לספק לכל לקוח פתרונות המותאמים לו אישית, תוך ליווי צמוד לכל אורך הדרך ושקיפות מלאה. כל אלו תורמים להתנהלות הפיננסית המושכלת של הלקוחות ומשפרים את מצבם.

רוזין-אילוז אילנה, רואת חשבון ויועצת מס, מעניקה מגוון רחב של שירותים  במסגרת משרדה. רוזין-אילוז סיימה בהצלחה לימודי תואר ראשון בחשבונאות, עם הרחבה בכלכלה, באוניברסיטה הפתוחה. היא חברה מן המניין בלשכת רואי החשבון של מדינת ישראל, ובעלת ניסיון רב שנים כיועצת מס, כמנהלת חשבונות וכחשבת שכר.

 

המשרד מספק ללקוחותיו את מעטפת השירותים הרחבה ביותר, בהתאם לצרכים ולדרישות של כל אחד מהם. שירותי המשרד כוללים הנהלת חשבונות עבור עצמאים (הן עוסקים פטורים והן מורשים), חברות בע"מ, עמותות, שותפויות ועוד. הוא מסייע בהכנת הצהרות הון ודו"חות תקופתיים, מייצג את לקוחותיו מול רשויות המס, מספק שירותי חשבות שכר, מסייע בבניית תקציב ותזרים מזומנים, מלווה עסקים בתהליך הפתיחה שלהם, מעניק ייעוץ מס כוללני – והרשימה עוד ארוכה.

 

רוזין-אילוז אילנה פועלת מתוך תחושת שליחות והערכה למקצוע שבחרה ושלמדה עד לרמת הבקיאות הגדולה ביותר. האמונה שלה היא שבאמצעות שקיפות מלאה, מתן יחס בגובה העיניים ללקוחות ושיתוף שלהם בתהליך, ניתן לסייע להם להגשים את מטרותיהם הפיננסיים. דגש משמעותי מושם על טיב השירות, תוך הנחה ששירות מקצועי, זמין ויעיל הוא תנאי הכרחי בדרך להצלחה.

מאמרים מקצועיים