נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

נסראללה אבתסאם משרד רואי חשבון

נסראללה אבתסאם משרד רואי חשבון
בנין פריד סלבאק ת"ד 389 שפרעם 20200
בנין פריד סלבאק ת"ד 389 שפרעם 20200
envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

הקמת עסק ותפעולו אינם דבר פשוט, כשעיקר האתגר הוא ההתנהלות הכלכלית שלו. משרד ראיית חשבון נסראללה אבתיסאם בשפרעם שם לו למטרה ללוות עסקים "מההתחלה עד ההצלחה", תוך ידיעה שההצלחה של העסק היא גם הצלחה שלו. המשרד מספק מעטפת רחבה של שירותי חשבונאות ופיננסים, תוך הקפדה על מתן יחס אישי ומסור ללקוחותיו.

לפני למעלה משני עשורים, הקימה נסראללה אבתיסאם משרד ראיית חשבון בחיפה. אבתיסאם, שעבדה כשכירה במשרד ראיית חשבון, החליטה מסיבות מקצועיות ואישיות להקים עסק עצמאי, שיאפשר לה לנהל במקביל חיי משפחה. התהליך שעברה גרם לה להבין שהקמת עסק היא הגשמת חלום במלוא מובן המילה, ושחשוב להעניק ייעוץ, ליווי וסיוע לאנשים המעוניינים להגשים אותו.

משרד רואי חשבון נסראללה אבתיסאם מספק ללקוחותיו מענה מקיף ומקצועי בנושאים פיננסיים שונים, לרבות הפקת דו"חות כספיים או שוטפים, שירותי חשבונאות ומיסוי, ביקורת פנים, טיפול ובקרה, חשבות שכר, ליווי וייעוץ כלכלי, ניהול קשר שוטף ועוד. התמחות מיוחדת שלו היא במתן מענה פיננסי מקיף לעסקים חדשים, אם כי הסיוע ניתן גם לעסקים פעילים בכל תחומי הפעילות. הדבר בא לידי ביטוי מובהק בסיסמת המשרד, "איתך מההתחלה ועד ההצלחה", ובאמונה של אנשיו שמההצלחה של הלקוחות מגיעה ההצלחה שלהם.

משרדה של נסראללה אבתיסאם פועל מנקודת הנחה שהתבוננות שונה בדברים, דרך העיניים המקצועיות של אנשיו, תאפשר לעסק לקבל את ההחלטות שיצעידו אותו קדימה. במרוצת השנים נעזרו בשירותי המשרד מגוון רחב של לקוחות מאזור שפרעם וחיפה, אשר כל אחד מהם נהנה משירותים המותאמים לו באופן אישי, מליווי מקיף לכל אורך הדרך וממקצועיות חסרת פשרות.

 

 

מאמרים מקצועיים