הרעת תנאים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • רחל

נשלח ע"ירחל 07:27, 10 באפריל 2014

שלום, אני עובדת בחברת קבלן כשנה וחודש עבדתי כמנהלת איזור של החברה, ב9 חודשים האחרונים המשכורת שלי ירדה וירדה למשכורת של פחות ממינימום כשדיברתי עם המנכ"ל הוא אמר שהוא לא משלם לי על ניהול רק על עבודה בפועל במקצוע מסויים וכשרציתי להתפטר הוא תמיד גרם לי להישאר עד שהוצאתי מכתב פיטורים ב15.3.14 הוא אישר את ההתפטרות הביא לי מחליף וכדי שאני ישאר אמר שיעלה את התנאים היום 10.4.14 קיבלתי משכורת והיא נשארה אותו דבר נמוכה אני מדברת על 3,400 על ימי עבודה מלאים וניהול כרגע אני רוצה לקיים את המכתב אבל הוא אומר לי שבגלל שהמשכתי לעבוד המכתב מתבטל מבחינת חוק האם זה נכון? והאם אני יכולה לעזוב בזה הרגע למרות שזמן המכתב לא נגמר? ואם אני מתפטרת האם אני יכולה לדרוש את הפיצויים שלי?

השב
  • 17:06, 10 באפריל 2014

מומלץ לפנות לייעוץ משפטי, משרדנו עומד לרשותך. עו"ד אריק שלו arik.shalev@law-shalev.co.il ייעוץ אישי- .073-2505384

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.