חייבת לעזוב עבודה של 8 שנים.. חתונה מעבר לים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • אנני

נשלח ע"יאנני 23:07, 19 במאי 2014

שלום רב, הנני עובדת במשרד פרטי, מנהלת המשרד כ- 8+ שנים. אני מאוד אוהבת את העבודה שלי והם אוהבים וסומכים עלי. אך יש לי אהבה.. מעבר לים.. האהבה שלי הוא איש עסקים מצליח בחו"ל. אנחנו רוצים מאוד להתחתן, עכשיו. הוא מוכן לבוא לארץ אך רק בעוד כחצי שנה +. אנחנו כבר מספר חודשים על הקו.. טיסות. האלטרנטיבה היחידה הינה שאני יתפטר מהעבודה שלי, אעבור לחיות עמו בחו"ל, נתחתן בחו"ל (אח"כ גם בארץ), נעבור שם את החצי שנה ואז .. נבוא לישראל.. כאן בן זוגי יפתח את העסק החדש שלו. השאלה שלי, כמה שאלות: כמה זמן אני צריכה לתת כשאני מודיעה על התפטרות? האם אני מקבלת פיצויים ?? בכל זאת 8 שנים. האם אני זכאית למשהו?? או שאני יוצאת מופסדת בעניין העבודה והפיצויים אך נשכרת באהבה ובעל?? מה עלי לעשות?? חברות אמרו לי שאבקש תקופה של הפסקת עבודה.. כמה חודשים.. וכשאחזור אשוב לעבוד איתם.. זה הגיוני?? (לי זה לא נראה הגיוני) אשמח על תגובתם, אנא האירו את עיניי :-) תודה

השב
  • 11:28, 20 במאי 2014

הינך צריכה לתת הודעה מוקדמת בת חודש ימים. באם החלטת להתפטר על דעת עצמך, לצערי אינך זכאית לפיצויי פיטורים. ישנם מקרים שיכולים לזכות אותך בכל זאת בקבלת פיצויי פיטוירם. על כן, מומלץ לפנות לייעוץ משפטי, משרדנו עומד לרשותך. עו"ד אריק שלו arik.shalev@law-shalev.co.il ייעוץ אישי- .073-2505384

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.