ימי מחלה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • נטלי

נשלח ע"ינטלי 22:58, 20 במאי 2014

שלום אני עבדתי במקום עבודה כמעט 5 שנים ליפני התפטרותי ממקום העבודה הייתי בחופשת מחלה של 18 ימים כמכוון שקיבלתי יחס לא טוב בתקופת המחלה החלטתי לעזוב הגשתי את מכתב ההתפטרות בסיום ימי המחלה ועכשיו קיבלתי תשלום של רק 8 ימים. יש לציין שאני עובדת שעתית ובחודשים אחרונים עבדתי 3 פעמים בשבוע 3 שעות ביום ליפני עבדתי 4-5 ימים בשבוע . אני לא מבינה למה הוא שילם רק 8 ימים מתוך 18 וזה גם לא היה בתקופת חגים . אשמח לקבל תשובה מה אני אמורה לדרוש תודה מראש נטלי

השב
  • 11:55, 23 במאי 2014

באם עובד מעוניין לעזוב את עבודתו הוא חייב לתת למעסיק הודעה מוקדמת בהתאם לוותק שחל במקום העבודה. על פי העובדות שאותן ציינת, הינך מחויבת במתן הודעה מוקדמת בת 30 יום. על כן, המעסיק רשאי להפחית משכרך באם החלטת להתפטר לאלתר מבלי לתת הודעה מוקדמת.
    עו"ד אריק שלו
    arik.shalev@law-shalev.co.il
    ייעוץ אישי- .073-2505384

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.