הורדה לחצי משרה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • ערן

נשלח ע"יערן 15:08, 15 ביולי 2014

שלום, לפני כ 3 שנים נקראתי לפגישה בהנהלה (שתמיד מתכנסת לדון בנושאים שונים) ובאותה פגישה בישרו לי כי מורדים את התפקיד שלי לחצי משרה מאז אני עובד בחצי משרה (שכר גלובלי) אך עם כמה בעיות ואשמח לקבל תשובה; 1. האם המהלך שבו נמסר לי הדבר חוקי? בכל זאת, תוך כדי ישיבה עם 5 משתתפים. 2. האם אני זכאי לפיצויי פיטורין על החצי משרה? 3. בעיה מורכבת אחרונה, אני מתקשה לבצע את העבודה בחצי משרה, אני אמור לעבוד יומיים וחצי אך בפועל נותן הרבה יותר ללא תגמול. כל בקשתי לתגמול נתקל בסירוב ובאמירה כי "לא מתאים לך, לך" . האם אני יכול לדרוש פיצוי על כך (נמשך כבר 3 שנים) מהן האפשרויות העומדות בפני? בברכה ערן

השב
  • 09:34, 18 ביולי 2014

מכיוון שהינך מועסק מעל ל-3 שנים בחצי משרה, ניתן לראות בכך את הסכמתך לאותם תנאים חדשים.
    בכל אופן, כמובן שהינך זכאי לפיצויי פיטורים במידה והמעסיק מחליט לפטר אותך.
    בהקשר לתגמול, יש לבדוק אם ישנו סעיף בצו ההרחבה/ חוזה אישי בהקשר להעלאת שכר.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.