איסוף חומר ע"י הבוס - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • יעל

נשלח ע"ייעל 10:49, 9 בספטמבר 2014

אני עובדת במשרד פרטי מזה כשני וחצי (ועוד שני וחצי אני אמור לצאת לפנסיה). הבוס שלי אוסף ורושם לעצמו באופן קבוע חומר נגדי כגון: ביום כך וכך לא הוציאה דואר, בתאריך.... ביקשתי ממנה 5 דקות לפני סיום העבודה להישאר ולהדפיס מכתב וטענה כי לא תספיק לסיימו מאחר אינה יכולה להישאר מעבר לשעות עבודתה, במכתבים להדפסה חזרה על אותה טעות מספר פעמים, כל פעם אני צריך לבדוק אותה וכך אני מבזבז את זמני שלי... וכו' . שאלתי - אם כך הדברים הרי הוא רשאי לפטר אותי. מה שמדאיג אותי הינו - במידה והוא מפטר אותי האם הוא לאור טענות מסוג זה הוא ראשי לא לשלם לי פיצויים?, כי איזו סיבה יכולה להיות לרישום בכתב טענותיו מסוג זה, האם אולי שלא אוכל להביא טענות כנגד פיטורין בזמן שימוע?. בתודה מראש על תשובתך.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

07:48, 11 בספטמבר 2014

עובד מפוטר זכאי לפיצויי פיטורים

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.