פיטורים עקב מלחה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • ריטה

  נשלח ע"יריטה 13:02, 5 בנובמבר 2014

  שלום רב, יש לי שאלה הבאה: אני עובדת במשרד יותר מ-3 שנים. שנתיים מתוכם הייתי עובדת במשרה מלאה במשרד, אבל כעצמאית (ללא תלוש משכורת). שנה+ אני עובדת כשכירה באותו משרד. אני סובלת מבעיות גב רציניים (מספר ניתוחים וכו') ועכשיו הרופאים קובעים לי להימנע מישיבה ממושכת. במידה ורופא תעסוקת יקבע שמותר לי לעבוד אך ורק במשרה חלקית ולא יקבלו את זה בעבודה ויחליטו לפתר אותי מסיבה הזאת. האם אני אקבל את הפיצוים עבור כל התקופת עבודה שלי במשרד? האם תקופה של עבודה ללא תלוש משכורת היא כן מתאימה ליחסי עובד מעביד וזכאית לפיצויים? תודה רבה רבה מראש.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

  עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

  14:38, 5 בנובמבר 2014

  בנסיבות המתוארות, יש לבחון את המקרה לגופו לרבות ההסדרים וההסכמים החלים על פי הנתונים הספציפיים של המקרה על לקבל החלטה נכונה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי על יסוד: תלושי השכר, הפקדות פנסיוניות, הסכמי עבודה אם יש והודעה לעובד אם ניתנה.

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

  עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

  07:42, 6 בנובמבר 2014

  על מנת להשיב על השאלה נדרשים נתונים נוספים ובדיקת המסמכים הרלוונטים, לרבות תלושי שכר. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי פרטני.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.