עבודה באבטחה עובד שעתי - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • אביב

  נשלח ע"יאביב 16:56, 6 בפברואר 2015

  היי השאלה מאוד פשוטה,חייל משוחרר,התחלתי בחברת אבטחה,השכר הוא מינימום 25.5 לפעמים יש 5 משמרות בשבוע ולפעמים פחות אבל עם סופ''ש.. לפי החישוב שלי יצא לי שכר חודשי של 4 אלף שקלים. מה החוק אומר לגבי זה?,אני חתום על חוזה שעתי,אני לא אמור לקבל שכר מינימום כמו עובד במשרה מלאה? איך אני יכול גם להגיע לשכר גבוה אם באבטחה מותר לעבוד 5 ימים בשבוע וכל משמרת היא 8 שעות,אולי יש בונוסים שאני לא מודע אליהם למרות שממש לא נראה לי. יש איזה שהיא הגנה למישהו שעובד כעובד שעתי לגבי השכר החודשי שהוא מקבל בסוף חודש או שזה נטו לפי המשמרות שיצא לי לקבל והשעות עבודה שאני אעבוד? השכר היומי שלי הוא 204 שקלים,בוקר לילה וצהריים אותו שכר,אין הפסקות.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

  עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

  08:42, 8 בפברואר 2015

  בנסיבות המתוארות, יש לבחון את המקרה לגופו לרבות ההסדרים וההסכמים החלים על פי הנתונים הספציפיים של המקרה על מנת לקבל החלטה נכונה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי על יסוד: תלושי השכר, הפקדות פנסיוניות, הסכמי עבודה אם יש והודעה לעובד אם ניתנה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.