סיום יחסי עובד מעביד חברות בנות - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • ליאן

  נשלח ע"יליאן 16:38, 3 באפריל 2015

  מנהלת בכירה נקלטה לעבודה לפני מס' שנים ומיומה הראשון עסקה גם בטיפול השוטף של החברה עצמה וגם בטיפול השוטף של חברת הבת(החברה האם שולטת 100% בבת).המנכ"ל כנ"ל גם נתן שירות לחברת הבת ובסוף כל שנה הייתה החברה האם מחייבת את חברת הבת ע"י הוצאת חשבונית על חלק יחסי משכרה של העובדת. בחוזה העבודה של העובדת לא נרשם שהיא תיתן שירותי ניהול גם לבת זה היה "על הדרך" ונוהג קיים כחלק מעבודתה אע"פ שזה לא היה רשום בחוזה. העובדת מסיימת לעבוד וקיבלה פיצויים אך נשאלת השאלה והיא: האם יש לעובדת זכאות כלשהי גם מחברת הבת,(פיצויים,חופשה הבראה)? אם כןהאם יש פס"ד בנושא?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

  עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

  08:02, 12 באפריל 2015

  על מנת להשיב על השאלה נדרשים נתונים נוספים ובדיקת המסמכים הרלוונטים, לרבות ההסדרים וההסכמים החלים על פי הנתונים הספציפיים של המקרה על מנת לקבל החלטה נכונה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי על יסוד: תלושי השכר, הפקדות פנסיוניות, הסכמי עבודה והודעה לעובד אם ניתנה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.