שינוי מקום תפקיד באותו מקום חברה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • נועה

נשלח ע"ינועה 21:27, 13 באפריל 2015

שלום , אשמח לקבל עזרה. זה קצת מסובך אנסה להסביר הכי ברור שאפשר. אני עובדת במקום ציבורי שמקצוע שלי לפי שכר שעתי יחסית גובה. לפני כשלושה חודשים הודיעו לנו שאנחנו נמשיך לעבוד במקום רק לפי המקצוע שלנו מה שעובר שמשבוע שלם שעבדתי 4 שעות ביום נתנו לי רק 2 בשבוע מה שנחשב להרעת תנאים. יום למחרת קיבלתי שיחת טלפון ושם נתנו לי עבודה אחרת לגמרי ממה שעשיתי. אבל זה פיצול ושכר שעתי רגיל 25 שח לשעה. מה שאומר שאני עובדת יותר שעות אבל מקבלת בסוף החודש פחות אני עובדת מ8 עד 13 ומ16 עד 19. חייבת לציין שיש נסיעה של לפחות 15 דקות בתוך העיר לביתי וכמובן חזרה לעבודה. האם מותר להם לעשות לי ההרעת תנאים כזאת? ובאם יש משהו שאומר שאם עובדים פיצול יש איזה תוספת. אשמח לקבל תשובה בהקדם כי באמת שאין חיים בלעבוד פיצול ועוד עם הפסקה של פחות מ3 שעות.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

11:12, 16 באפריל 2015

המקרה אינו ברור ואיננו מפורט דיו. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי בנושא.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.