חישוב שכר מינמלי עפי חוק - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • אלי

נשלח ע"יאלי 14:43, 23 במאי 2015

שלום אני עובד מזה כ-3 שנים בחברה אשר מספקת בין היתר תמיכה טלפונית לתוכנות שהיא מוכרת. שעות העבודה הפורמליות שלי הן: ימי​ם שני עד חמישי 8:30 עד 17:00, וביום שישי (לסירוגין - שישי כן שישי לא) מ8:30 עד 13:00.​ רק ביום א' מתחילים ב 11.00 עד 19.00.​ השכר שאני מקבל על העבודה הוא ברמה החודשית (8,000 ש"ח). מוצע לי לעבוד די אינטנסיבית (עפ"י ניסיון עבר​ של העובד שאני מחליפו​) , גם לאחר שעות העבודה, מהבית, בתמיכה טלפונית. התמיכה ניתנת טלפונית למוכרנים רבים שמוצאים עצמם בקשיים דחופים שהם נתקלים בהפעלה שוטפת של התוכנה, וזאת באמצעות טלפון נייד ומחשב נייד שאני מרותק אליהן ויועדו בעיקר לכך 99.9% . המכשירים יסופקו לי ע"י מקום העבודה .עמדות המיחשוב של המוכרן פועלות עד חצות, אם כי השירות הנ"ל ניתן עד השעה 23.00. שעות העבודה שלי הצפויות מהבית הן: מיוני 2015 ועד דצמבר 2015 - 17:00 עד 23:00. מינואר 2016 ואילך- 19:00 עד 23:00. ​בשישי מ 13:00 עד שעה לפני השבת. במוצ"ש כחצי שעה לאחר כניסת השבת עד 23:00.​ אגב,מוקדן /שירות הודעות חיצוני מעביר לי את שמות הלקוחות שפנו לשירות ,ואני מחייג אליהן חזרה. .באשר לשעות העבודה מהבית- ע"פ החוק מהו השכר אותו אני אמור לכל הפחות לקבל? אודה מאד מאד לתשובה ספציפית/קונקרטית, ככל שניתן.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

08:18, 25 במאי 2015

בנסיבות המתוארות, יש לבחון את המקרה לגופו לרבות ההסדרים וההסכמים החלים על פי הנתונים הספציפיים של המקרה על מנת לקבל החלטה נכונה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי פרטני.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.