יחסי עובד מעביד - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • רינת שניאור

נשלח ע"ירינת שניאור 10:17, 27 במאי 2015

שלום השאלה שלי היא בנוגע ליחסי עובד מעביד , בביה"ס שבו אני עובדת אנחנו משלמים עבור שירותי אנגלית השירות ניתן על פני 8 שעות שבועיות והשירות הוא כזה במקום שתלמידים יקחו שיעורים פרטיים באנגלית באופן עצמאי אז השירות ניתן בביה"ס והתשלום ניתן ישירות לעמותה שבו מועסקת המורה לאנגלית , אנו בביה"ס גובים בדיוק לפי דרישת התשלום שאנו מקבלים מהעמותה קרי אין לנו עודפים או חוסרים מגביית התשלום אלא אנו צינור בלבד לגביית הכספים. אנו עובדים עם המורה הנ"ל 8 שנים , השנה אנו מסיימים איתה את העבודה והעמותה שבו היא מועסקת טוענת שאנו חייבים לה 20,000 ש"ח פיצויים גמר חשבון , אין לנו חוזה עבודה איתם שבו מצויין שאנו חייבים לשלם לה פיצויים או שמתקיימים יחסי עובד מעביד השאלה שלי היא האם אכן מתקיימים יחסי עובד מעביד ? כיוון שאנו לא נערכנו לכך ואין לנו עודף כסף מאחר וגבינו בדיוק לפי הדרישת תשלום אודה לתשובתכם , בברכה רינת

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

13:48, 28 במאי 2015

על מנת להשיב על השאלה נדרשים נתונים נוספים ובדיקת המסמכים הרלוונטים, לרבות תלושי שכר. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי פרטני.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.