פיצויי פיטורין - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • תמר

  נשלח ע"יתמר 11:30, 3 באוגוסט 2015

  שלום רב, אני עובדת במקום עבודתי קצת מעל לשנה ולאחרונה הודיע לי המעסיק על פיטוריי. המעסיק הפריש עבורי מדי חודש לקרן הפנסיה, וידוע לי שחלק מההפרשות הנ"ל כוללות גם הפרשות לפיצויים. מאידך ידוע לי גם שהמעסיק חייב לעובד שפוטר ועבד מעל לשנה במקום העבודה פיצויים בגובה משכורת אחת. לא ברור לי מה כוללים פיצויים הפיטורין. האם מסתפקים במה שהעובד הפריש לקרן הפנסיה ואת זה אני זכאית לשחרר אם אני מעוניינת או שעליו להוסיף לי על מה שהפריש כל השנה גם פיצויים בגובה משכורת אחת? ואולי עליו לבצע השלמה מסוימת? אודה לעזרתכם, אני קצת מבולבלת בעניין.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

  עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

  16:22, 3 באוגוסט 2015

  בנסיבות המתוארות, יש לבחון את המקרה לגופו לרבות ההסדרים וההסכמים החלים על פי הנתונים הספציפיים של המקרה על מנת לקבל החלטה נכונה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי על יסוד: תלושי השכר, הפקדות פנסיוניות, הסכמי עבודה אם יש והודעה לעובד אם ניתנה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.