אי איי סי אבטחה וייעוץ בטחוני בע"מ מלינה שכר - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • פלורי

נשלח ע"יפלורי 00:23, 14 בספטמבר 2015

שלום אני עבדתי בחברה זו כשומר וכבר בחודש הראשון בחודש יוני לא שולם לי השכר בזמן בחודש יולי השכר שולם לי רק בתאריך 11.8.15 כלומר מדובר בהלנת שכר כי את השכר אמורים לשלם עד תאריך 9 לכל חודש שכר חודש אוגוסט 2015 עד עכשיו טרם שולם לי , אני גר בחדרה ומשרד החברה נמצא בירכא , החברה הפסיקה לי את העבודה ללא פיטורים למרות שהאחמש והמפקח ביקש שלא אגיע יותר לעבודה ולא שובצתי יותר לעבודה , ביקשתי את שכרי האחרון והחברה לא הביאה לי אותו וטוענת שעלי להגיע למשרד החברה בירכא כאשר זה רחוק מאד מחדרה והחברה לא מוכנה להתחייב לשלם לי את העלויות של הנסיעות הלוך חזור , כאשר לעומת זאת עובדים אחרים קיבלו שכר גם כאלו שכבר לא עבדו בחברה הם קיבלו את השכר בחדרה במקום העבודה שעבדנו ומי שלא עבד בחברה החתימו אותם על טופס מסוים שאני לא יודע מה תוכנו ולא קיבלו העתק , עכשיו הם מבקשים שאגיע למשרד בירכא ואחתום על טפסים ורק לאחר מכן יתנו לי את השכר ותלוש השכר אחרת החברה מסרבת לשלם לי את שכרי , אמרתי להם שאני מעוניין לדעת על מה בדיוק מתכוונים להחתים אותח ואמרו לי תבוא למשרד ותראה אני אמרתי שאני מעוניין לקבל למייל שלי את המסמכים בטרם אחתום עליהם לאחר שאתייעץ עם עורך דין או בהסתדרות אך סרבו גם בטענה כי אני לא יכול להדפיס ןלשלוח את זה חתום במייל כי הם רוצים את המקור חתום אז אמרתי להם שאשלח להם את זה גם בדואר רשום את המסמך חתום אך החברה סירבה אמרו שאני חייב להגיע למשרד החברה כי אחרת אשאר ללא שכר לפי מה שאני יודע גם את השכר האחרון יש לשלם ללא כל תנאי במיוחד שהבאתי לחברה את מספר חשבון הבנק והחברה מתעקשת שלא לשלם לי לחשבון הבנק , מי צודק כאן האם זה נכון שאני לא חייב לחתום על כלום על מנת לקבל את שכרי האחרון עם תלוש השכר ? תודה מראש .

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

08:17, 16 בספטמבר 2015

במועד סיום עבודה הזכויות המגיעות לעובד נקבעות לפי ההסכמים הקיבוציים החלים על המעסיק וצווי הרחבה החלים בענף, אם יש. הזכויות על פי חוק הן פיצויי פיטורים, פדיון חופשה, יתרת דמי הבראה. המועד לתשלום הוא - במועד סיום העבודה.
    מומלץ לפנות לייעוץ משפטי

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.