העברת עובדים לסניף אחר ברוטציה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • שגיא

נשלח ע"ישגיא 18:30, 16 בספטמבר 2015

שלום רב ושנה טובה! אני עובד במסעדה 4 שנים ואני מנהל המשמרת הוותיק ביותר מבין אלו שבתפקיד זה במקום. לאחרונה לעתים נדרש ממני לעבוד משמרות בסניף אחר של אותם בעלים, מה שהתברר לפי בדיקתי כחוקי בשל המרחק הסביר והגעה באוטובוס אחד וללא פגיעה בשעות ובשכר. מה שכן, מבין כל צוות מנהלי המשמרות אני היחיד הנדרש לכך ולא נעשית רוטציה כלשהי בעניין. אציין כי מצב זה נעשה מאחר והבעלים קיבלו לעבודה מנהלי משמרות נוספים למרות שלא היה צורך ומבלי לפטר אף עובד או לערוך שיחה, למשל איתי, עם טענה כי איכות העבודה שלי ירדה או שהתעוררו איתי בעיות כלשהן שבגללן התקבלו מנהלים נוספים, כמו גם עם אף מנהל ותיק אחר, וכמו כן לאף אחד מהמנהלים בצוות אין הסכם המונע מהבעלים לנייד אותם לסניף אחר, ועדיין הדרישה היא ממני בלבד. מאוד אודה לעזרתכם! שגיא.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

10:57, 20 בספטמבר 2015

כדי להשיב על השאלה נדרשים נתונים נוספים. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי בנושא.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.