האם חומר שצורף אך לא נרשם ברשימת הגילוי נחשב כמגולה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • יורם

נשלח ע"ייורם 11:36, 13 באוקטובר 2015

בית הדין הורה על גילוי מסמכים כללי והדדי. אני התובע ויש לי 48 תלושי שכר שרציתי לגלותם, אלא שבפועל: ברשימת גילוי המסמכים שהעברתי לנתבע ( שהוא המעסיק שלי לשעבר) ציינתי כי: "מצ"ב 12 תלושי שכר אחרונים" ושכחתי לציין שאני מתכוון להשתמש בתלושים נוספים או אחרים. עם זאת אדגיש כי בפועל כן צרפתי לרשימת הגילוי שלי כמעט את כל התלושים- למעט תלוש לחודש העבודה האחרון כך שהנתבע קיבל רשימת גילוי (בה צויין לגבי 12 תלושים אחרונים)+ תלושי שכר שלא מצויינים בה. האם במצב המתואר לעיל בו יש תלושי שכר שצורפו בפועל לרשימת הגילוי, אך לא צויינו ברשימת הגילוי בית הדין יראה תלושים אלה כחומר ש"גולה"? ככל שהתשובה שלילית- מה צריך לעשות בכדי שמלוא התלושים יהיו "מגולים" תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

07:13, 14 באוקטובר 2015

להגיש בקשה מתאימה לבית הדין

תגובה
  • 10:38, 14 באוקטובר 2015

ומה לכתוב בה? שמבוקש להכיר גם במלוא תלושי השכר כחומר שגולה?

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.