המצאת עותק לצד שכנגד - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • אסף

    נשלח ע"יאסף 08:42, 21 באוקטובר 2015

    האם בהגשת "בקשה" בהליך בבית הדין לעבודה אין צורך להמציא עותק לבעל הדין שכנגד? סעיף 37 לתקנות סדר הדין בבית הדין לעבודה לא ברור....

    השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

    עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

    12:53, 21 באוקטובר 2015

    ס' 475א לתקנות סדר הדין האזרחי מחייב המצאה לב"כ הצד שכנגד

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.