פגיעה בזכויות שלי - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • רפאל

  נשלח ע"ירפאל 08:29, 12 בנובמבר 2015

  אני עובד כשכיר בחברת X ומקבל שכר פר עבודה שאני עושה ובסוף החודש מוציאים לי תלוש על סך כל העבודה שעשיתי... בחברה אני עובד כבר חמש שנים. לחברה היו שני שותפים ולפני שנה וחצי נשאר רק שותף אחד. אותו שותף סגר כביכול את העסק ופתח בשם אחר (הוסיף לשם המקורי את השם שלו) האם הוותק במקום העבודה אמור להישאר לי או להיחשב על פי השנה וחצי האחרונות, אציין כי לאורך כל התקופה בה היו שותפים שניים לא קיבלתי כךך הבראה!!! מה עושים????

  השב
 • 09:29, 19 בנובמבר 2015

  כאשר עובד ממשיך במקום העבודה אולם המעסיק מתחלף נשמרות כל זכויותיו והמעסיק החדש יהיה חייב בהן. יחד עם זאת, ראוי להקפיד שתאריך תחילת העבודה בתלושי השכר אינו משתנה. בכל מקרה, חשוב ומומלץ להסדיר בכתב את עניין רצף הזכויות כך שהמעסיק החדש יהיה אחראי על כל זכויות העובד לפי הותק המקורי שלו. לכן, במקרה כזה רצוי לקבל ייעוץ משפטי ספציפי. הצורך בייעוץ אישי עולה ככל שותק העובד גדול יותר הואיל ואז ההפסד האפשרי גדול יותר.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.