ייעוץ בנוגע להגשת תביעה נגד מקום העבודה שלי - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • מנאר אבו נאר

נשלח ע"ימנאר אבו נאר 11:51, 14 בנובמבר 2015

אני עובדת בחברה מסויימת כבר 4 שנים. ב 4 חודשים האחרונים, ההנהלה פשוט התחילה להתעלל בי כנציגה. הם מורידים לי משמרות, מענישים אותי אם הייתי חולה ולא הגעתי (עם אישור מחלה), לא מכניסים את המשכורת במלואה (דבר אשר מחייב אותי כל חודש לרדוף אחרי הנהלת החשבונות בכדי לקבל את הכסף שלי, ולרוב דוחים אותי לחודש לאחר מכן), והיום זה כבר היה השיא, מקרה בו אני ביקשתי בבירור לא להיות רשומה למשמרת מסויימת, וההנהלה אישרה את בקשתי, וכעת מפילים עליי את האחריות של כמות העובדים ביום זה. כשניסיתי להסביר שאני ביקשתי ואישרתם, המנהלת שלי סירבה לשוחח איתי, באמרה שהיום היא בחופש וזה לא מעניין אותה. מה עליי לעשות?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

09:01, 15 בנובמבר 2015

בנסיבות המתוארות יש לכאורה הפרת הדין מצד המעסיק, ואולם, יש לבחון את המקרה לגופו לרבות לאור ההסדרים וההסכמים החלים על פי הנתונים הספציפיים של המקרה על מנת לקבל החלטה נכונה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי על יסוד: תלושי השכר, הפקדות פנסיוניות, הסכמי עבודה אם יש והודעה לעובד אם ניתנה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.