פיטורים - שימוע- העברת סניף - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • sarah

  נשלח ע"יsarah 10:20, 17 בינואר 2016

  שלום לפני כשבועיים המנהלות שלי פיטרו אותי לאחר 10 שעות בערך מנהל איזור שלי ביטל את פיטוריי ואמר שאני צריכה לעבור שימוע ולאחר מכן הוא יפטר אותי לפי החוק לכן הוא אמר שאמשיך לעבוד כרגיל כלומר חייבת להתייצב בעבודה עד שהוא ישלח לי מכתב שימוע אז המכתב הגיע לקראת סופ"ש בו היה מצויין כי אני צריכה להגיע למרכז הארץ למתן שימוע לפני פיטורים מהחברה אם במידה ואחליט לא להגיע אין באפשרותי לערער על ההחלטה שלהם לכן הוא חייב אותי לחתום על הטופס החלטתי שלא להגיע מהצפון למרכז בשל שימוע כדי לקבל בפנים שאני מפוטרת לאחר שבוע המנהלות שלי קיבלו מכתב אשר בו רשום: לאחר שימוע בין המנהלים בתל אביב הוחלט כי אני עוברת למצב של דיילת מכירות בסניף אחר אשר או קרוב למקום עבודתי הנוכחי או מרוחק יותר בכ 40 דקות נסיעה נוספת ממקום עבודתי הנוכחי כלומר אופציה נהריה קרית ביאליק מצב הגעה אוטובוס ומונית שירות נסיעה של 40 דקות או נהריה גרנד קניון חיפה מצב הגעה של אוטובוס רכבת ועוד אוטובוס כלומר כשעה וחצי נסיעה לכל כיוון בשני המקרים בנוסף לכל זה יש פה מצב אשר נלקחים ממני תנאים כמו קבלת סחורה עבודה על קופה התנהלות של אחראית משמרת קבלת החלטות ומכירות לעומת ההחלטה החדשה שהיא רק מכירות האם מותר לו לשחק בי ככה ? האם הוא עושה זאת כדי לא להנפיק לי מכתב פיטורים ? אשמח לתשובה כיצד להתנהל מולם תודה ושבוע טוב

  השב
 • 11:46, 21 בינואר 2016

  בנסיבות המתוארות, יש לבחון את המקרה לגופו לרבות לאור ההסדרים וההסכמים החלים על פי הנתונים הספציפיים של המקרה על מנת לקבל החלטה נכונה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי על יסוד: תלושי השכר, הפקדות פנסיוניות, הסכמי עבודה אם יש והודעה לעובד אם ניתנה.
  בנוסף לכך, עפ"י סעיף 11(א) לחוק פיצויי פיטורים, אם עובד התפטר מחמת הרעה מוחשית בתנאי עבודה, או מחמת נסיבות אחרות שביחסי עבודה שבהן אין לדרוש ממנו כי ימשיך בעבודתו, התפטרותו תזכה אותו בפיצויי פיטורים (אם העובד בעל וותק של שנה ומעלה בעבודה).

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.