קבלת משמרת שלא נתתי. - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • רנן

  נשלח ע"ירנן 10:54, 4 במרץ 2016

  אני סטודנט ואני ממלצר במעדה בתל אביב, כבר בראיון העבודה הסברתי כי אני סטודנט ויהיו משמרות שלא אוכל לתת. אני עובד במקום כבר 5 חודשים, והשבוע בסידור קיבלתי משמרת שלא פתחתי בגלל שיש לי מבחן בלימודים למחרת על הבוקר. חשוב לציין שזוהי משמרת של ראשון ערב כאשר הביאו לי משמרת גם בבוקר. נאמר לי כי עשו הגרלה ואין מה לעשות. כאשר התקשרתי לאחראית נאמר לי שזה לא לדיון בכלל. אני הייתי שמח לדעת מה האופציות שלי, כי ללכת למשמרת לא אוכל... ואני יודע שאם אני לא אלך הם יתחילו לשחק לי במשמרות ואולי אפילו יורידו לי אחוזים. במקום בו אני עובד עובדים חדשים מרוויחים רק 80 אחוז מהטיפים עד שהם עוברים מבחן.. ואני כרגע עומד על 80 אחוז ומפחד שאם לא אגיע יורידו לי עוד. (דבר שנעשה כבר בעבר לעובד אחר). תודה.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

  עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

  11:19, 6 במרץ 2016

  בנסיבות המתוארות, יש לבחון את המקרה לגופו לרבות לאור ההסדרים וההסכמים החלים על פי הנתונים הספציפיים של המקרה על מנת לקבל החלטה נכונה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי על יסוד: תלושי השכר, הסכמי עבודה אם יש והודעה לעובד אם ניתנה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.