להתפטר או להיות מפוטר? - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • יעל יעקב

  נשלח ע"ייעל יעקב 18:37, 8 באפריל 2016

  אני עובדת בשני בתי מלון, מזה עשר שנים. לפני כשנתיים, עקב הצורך להגדיל את הכנסתי, התחלתי לעבוד במלון סמוך. הדבר נעשה באישור המלון הראשון ובידיעתו המלאה!!! עובד אחר שעובד עמי במלון הראשון פנה למלון השני שבו אני עובדת, כדי לקבל עוד חצי משרה, ללא כל כוונה לעזוב את.המלון הראשון. הבוס שלו, מנהל הקבלה, כעס מאד, ופתאום נאמר לי ולקולגה שלי, שאסור יותר לעבוד בשני בתי מלון, ועלינו לבחור....האם יש להם עילה לפטר? ואם כן...האם עלי להתפטר ולקבל פיצויים חלקיים, או לבקש שיפטרו אותי, בתקווה שאין עילה לפיטורין...הם יכולים להמציא ולפברק כל דבר...אפילו לטעון ש"גנבתי" עובדים (שקר וכזב)!! כל השנים הייתי עובדת חרוצה ותמיד נתתי עדיפות למקום העבודה הראשון...האם להתפטר או לבקש שיפטרו? והאם אחרי שהתפטרתי, יש לי סיבה מוצדקת לפנות לבית דין עבודה? נפגעתימעד עומקי נשמתי...אשמח לשמוע, ותודה מראש :)

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

  עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

  09:24, 10 באפריל 2016

  על מנת להשיב על השאלה נדרשים נתונים נוספים ובדיקת המסמכים הרלוונטים, לרבות הסכמי עבודה אם יש והודעה לעובד אם ניתנה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי פרטני.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.