• 13 במאי 2016

יחס עובד ומעביד ודמי פיטורין

שלום
    אני עובדת במקום עבודה כמעט 15 שנה התחתי מנציגת שרות ומשם קודמתי לאחמשית לפני 3 שנים התחלף אצילנו מנהל וקודמתי למנהל צוות בשנה ראשונה כל היה טוב העבודה זרמה היחס היה מעולה לפני כשנה מנהל הפך לבן אדם אחר , צועק - צורח מקלקל מזלזל ומשפיל!!
    מרכל, ומנסה לסכסך בין הסגל ( קבוצה של 8 ) בגלל שזה עבר את הגבול החלטנו רוב הצוות - מוקד להתלונן בפני הנהלה להתלונן על היחס כלפי העובדים והצעקות במוקד והשפלות.
    החלטתי לשלוח מכתב בשם כולן למנכ"לית ומנכ"לית החזירה שהיא תשלח נציג מהנהלה לשוחח ולראות מה הבעיה ,
    השיחה הייתה עם המנהלת המוקד לכם אף אחת לא דיברה כי כולנו מפחדות על העבודה שלנו .
    המנהלת גילתה שהמכתב יצא ממני ומאז כבר מעל שנה היא מתנקמת בי בכל דרך צעקות, השפלות ,וכל זה כשהצוות שלי רואה ושומע, עושה דווקא, כל טעות , אי הבנה יש צעקות אם זה בטלפון או בסטטוס או בישיבות ,מביאה אותנו לידי בכי , עד כדי כך שאני כבר עם דפיקות לב הבנות מפחדות לפתוח פה .
    היום היא מנסה להדיח אותי מהתפקיד ומחפשת אותי כמובן בכל עניין מקצועי לציין כשקודמתי למנהצ היא ביצעה לי סיכום שיחה החוזה שלי לא השתנה מאז שחתמתי עוד כשהייתי נציגת שרות .
    מה לעשות ? האם היא יכולה ?
    אין לי כוח יותר לעבוד תחתיה האם היא יכולה להדיח אותי מתפקיד ולשנות את החוזה שלי?
    את המשכורת שלי ?
    לציין כי אני מקבלת בונוס מאז שהפכתי להיות אחמשית האם אני יכולה לעזוב ולקבל את כל הפיצויים שלי ?
    יש לי מס' הקלטות של יחס וצעקות

13 במאי 2016
  • מנהל הפורום עו"ד גל גורודיסקי 15 במאי 2016

יחס עובד ומעביד ודמי פיטורין

בנסיבות המתוארות, יש לבחון את המקרה לגופו לרבות לאור ההסדרים וההסכמים החלים על פי הנתונים הספציפיים של המקרה על מנת לקבל החלטה נכונה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי על יסוד: תלושי השכר, הפקדות פנסיוניות, הסכמי עבודה אם יש והודעה לעובד אם ניתנה. ככלל, כל עובד זכאי ליחס מכבד ממעסיקו. אם אין כך הדבר, רשאי העובד להודיע למעסיק כי מדובר במצב שאינו מאפשר את המשך העובדה וליתן לו הזדמנות לשנות. לא יהיה שינוי יש לכאורה נסיבות בהן התפטרות תחשב כפיטורים לעניין קבלת פיצוי פיטורים.

15 במאי 2016
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?