תביעה של חברת כוח אדם - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • אלירן

  נשלח ע"יאלירן 22:19, 30 ביולי 2016

  שלום רב, לפני שבועיים הייתי בחברת כוח אדם בקריות על מנת למצוא עבודה אני חייל משוחרר. הפקידה נתנה לי עבודה בחדר אוכל של המשטרה בקרית אתא בממלמ"ש .זה היה בסופ"ש ביום חמישי. והיא אמרה שהיא תחזור אליי ביום ראשון בבוקר בנוגע לעבודה אם אני מתקבל ושאני גם יודיע לה אם בסוף יש שינויים או שאני לא רוצה את העבודה. העניין שהיא התקשרה אליי ביום ראשון על הבוקר ואמרה לי על העבודה שנקבע ראיון עבודה וכ"ו ואמרתי לה שהתחרטתי ואני לא רוצה את העבודה .היא אמרה לי למה לא הודעתי לה אמרתי שאני מצטער ושזה לא יקרא שנית שהיא צודקת ולא בסדר. לפני שבוע היא התקשרה אליי מהמשרד שלה ולא עניתי ולא חזרתי אליה ומאז לא ניסתה ליצור איתי קשר. שאלותיי : האם היא יכולה לתבוע אותי בבית משפט כספית על עוגמת נפש? אם עבר שבועיים שלושה מהמקרה יש סיכויי שאקבל עוד תביעה הביתה בדואר? תוודה על התשובה המהירה,אלירן

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

  עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

  10:01, 31 ביולי 2016

  על מנת להשיב על השאלה נדרשים נתונים נוספים ובדיקת המסמכים הרלוונטים. ככלל, על מנת להגיש תביעה בגין עוגמת נפש, צריך להראות שנגרמה עוגמת נפש. אני חושב שכדאי שתתקשר ותגיד להם שאתה לא מעוניין בעבודה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.