פיצויי פיטורין - סעיף 14 - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • איתי

    נשלח ע"יאיתי 13:11, 10 באוגוסט 2016

    שלום, אני שואל בשנית, בכתבה בגלובס (http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001142331), הסברת כי: "החוק יחול רטרואקטיבית ויהיה רלוונטי בכל מצב שהמעסיק מחזיק בכספים שהופרשו לפיצויים.... עובד שהתפטר בשבע השנים האחרונות או שעומד להתפטר ולא קיבל את צבירת הפיצויים בהסדר הפנסיוני על שמו צריך לפנות באופן מיידי לחברת הביטוח או לקרן הפנסיה בכתב ולהודיע לה שלא תחזיר את צבירת הפיצויים למעסיק ותשלח לו אישור שהכספים רשומים על שמו והם בבעלותו הבלעדית" ב2013 התפטרתי מעבודתי ולא קיבלתי את פיצויי הפיטורין (לא הייתי חתום על סעיף 14). האם להערכת אני זכאי לתבוע פיצויים? אם כן איך בדיוק אמורים לעשות זאת? (לחכות לכניסת החוק? לפני? האם זה תלוי במשהו? תודה רבה על המענה

    השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

    עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

    08:56, 14 באוגוסט 2016

    על מנת להשיב על השאלה נדרשים נתונים נוספים ובדיקת המסמכים הרלוונטים, לרבות תלושי שכר. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי פרטני.

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.