לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אלה לוי

שימוע שלא כחוק - פיטורים פיקטיביים

עבדתי בחברה יצרנית של גבינות בתפקיד של עובדת שטח. לאח כשלושה שבועות המנהלת שיווק ומכירות הארצית שלה הייתי כפופה התקשרה אליי במהלך היום ולא הייתי זמינה לקבל את השיחה ושלחתי לה הודעה שאחזור אלייה. אחרי כמה דקות בעל הבית מתקשר אליי ושוב שלחתי הודעה שאחזור אליו בתום הפגישה. לאחר כ 10 דקות נשלחה אליי הודעה שאני צריכה להגיע למשרדים לשיחת הבהרה. בתום הפגישה כעבור כשעה התקשרתי לברר מול הבעלים ( משה) והמנהלת מה קרה ולמה התגובות התוקפניות. במהלך השיחה הטלפונית התבקשתי לנסוע לחברת אלבר להחזיר את הרכב של החברה ללא דיחוי. ששאלתי אם פוטרתי כרגע במעמד השיחה הוא אמר לי שכרגע זאת ההחלטה שלו ואין לו מה להמשיך לשוחח איתי. הרכב לא הוחזר באותו יום כי חברת ההשכרה נסגרה.יום למחרת הגיעה עובשת חברה בשעה 8:00 בבוקר לאסוף את הנייד והרכב למרות שלא פוטרתי ושיחה ההבהרה שנקבעה לי תואמה לשבוע אחרי. לאחר כשבוע הגעתי למשרדי החברה ובוצעה שיחה שהאופי וההתנהגות שלי לא תואמים את רצונם והם מחליטים לפטר אותו במיידי. לא הוסבר לי למה? לא בוצע שימוע? לא נאמרו לי הסיבות ולא הבעיות. בפועל ניתן לי מלל על דף נייר ללא כול שימוע. ב 10 לחודש ביום המשכורות לא התקבלה לי משכורת על ידם רק לאחר מספר שיחות טיפלו לי ע"י הנהלת חשבונות במשכורות. המשכורת לא תואמת את חוזה העבודה והחברה הורידה לי מפרעה של 300 ש"ח למרות שלא ניתנה לי שום מפרעה על ידם. אשמח ליעוץ בנושא הנ"ל

עו"ד אורנה שמריהו

שאלתך מתאימה לייעוץ אישי בנושא.

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום דיני עבודה