לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
עידן

קבלת פיצויים מלאים של 100 % עקב התפטרות

פיצויים מלאים של 100 % עקב התפטרות מהיוזמה שלי כל ההתכתבויות שלום רב אני עובד בחברת שופרסל 7 שנים וברצוני להתפטר ולקבל פיצויים מלאים הסיבה לכך שאני בחור צעיר בן 28 ואני חושב על העתיד שלי ואני רוצה להתקדם בחיים בכל התקופה הארוכה שאני עובד בחברה אני תרמתי הרבה לחברה תרמתי בצירוף לקוחות לכרטיס האשראי של שופרסל אני עובד מסור ונאמן וגם בנוסף אני עברתי לא מעט דברים וגם בגלל ניהול לא נכון של המקום אני נדפקתי מיזה לפני איזה חודש בערך המנהל סניף האחרון העזיבו אותו מהחברה הוא היה מנהל בסניף בערך תקופה של איזה שנה והוא היה בנאדם בלתי נסבל כל הזמן היה מחפש את העובדים וגם אותי הוא הקשה עליי וגם איים עליי מספר פעמים שהוא יוריד אותי בתפקיד והכול מכיוון שהמנהל טען שעשיתי דברים מסוימים ובכלל לא עשיתי אותם וזה היה שקר וכזב אחריי זמן מסוים שמרתי על פרופיל נמוך על מנת שהמנהל לא יפגע בי באיזשהי צורה והשתדלתי לשמור איתו על יחסים טובים וזה לא היה קל עבורי עכשיו שהוא כבר לא עובד בסניף ולא מנהל אותו יותר אני עדיין נשארתי עם הפחד הזה מי יחליף אותו ואך יהיה המנהל או המנהלת שיהיו במקומו עבורי זה מאוד קשה להמשיך את עבודתי בחברה ומכיוון שאני מכיר את צוות העובדים ואת הצורת ניהול שמה אני רוצה לבוא למקום עבודה בהרגשה טובה ולא בהרגשה עוינת אומנם הולך להיות שמה שינוי שיכול להיות שהוא יהיה לטובה או לרעה אבל מבחינת מה שעברתי שמה אז מבחינת ההמשך של השהות שלי שמה הוא לא יהיה לטובה ואני פשוט רוצה לשנות כיוון בחיים שלי לעבוד עם קהל זה מאוד קשה עבורי אני באמת שלא יודע אך הצלחתי לעבוד עם קהל כל כך הרבה שנים ושקורה תמקרים שאחד מצוות העובדים הולך לטובת הלקוח ולא לטובתך זה פוגע נכון שאומרים שהלקוח תמיד צודק אבל ישנם מקרים שגם הלקוח עובר תגבול ושהעובד עצמו צודק ואלה כל הדברים שאני עברתי שמה ואיפשר לדעת מה יהיה בהמשך וזה מפחיד אותי אשמח לקבל ממכם יעוץ תודה ויום טוב וחג שמח. 08 ביוני, 14:46 אשמח לקבל מכם סיוע 10 ביוני, 15:45 כתוב הודעה... שליחה מענה ביצוע תשלום

עו"ד אורנה שמריהו

שאלתך מתאימה לייעוץ אישי.

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום דיני עבודה