שאלה בנושא הנפקת תלוש - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • אהרון סינורה

נשלח ע"יאהרון סינורה 16:50, 15 במרץ 2012

שלום אני עובדת בחברה מיזה 16 שנים . מיזה כמעט5 חודשי אחרי אישור מרופא תעוסקי אני עובדת 4 שעות במקום 8,(לאחר אירוע מוחי)בחודש דצמבר לא הונפק לי תלוש, וגם בחודש ינואר לא הונפק וגם לא קבלתי שער למרות שעבדתי,לאחר שיחה מנהלת כא התברר שנעשתה טעות שלא הוכן משכרות ואקבל מקדמה,ובנוגע לתלוש יהיה בתלוש חודש פבראר גם עבור ינואר. בינתיים קבלתי והדבר לא נעשה,שחזרתי ושאלתי הושבלי שאין באשרותי להנפיק לי תלוש והיא תוציא לי מכתב שמגיע לי כל הזכויות ועבדתי. שאלתי היא האם זה מספיק ותיקני המכתתב? הם מתעשקים על מכתב ולא תלוש,ואני חושבת שאני צריכה תלוש ולא מכתב. והאם הדבר יכול לפגוע בזכוייתי בהמשך שאין רציפות בתלןשים. אודה לתשובתך המהירה.

השב
  • 19:20, 17 במרץ 2012

איני חושב על אופן בו הדבר יכול לפגוע בזכויותיך בעתיד ככל שהמעסיק מודה בטעות ומנסה לתקן אותה בעזרת מכתב או טופס ביטוח לאומי במידת הצורך.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.