תשלום בונוס - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • לימור

נשלח ע"ילימור 07:38, 29 במרץ 2012

ב-4 שנים האחרונות הגעתילהסכם בעל פה עם המנהלת שלי ומנכל החברה שבה אני עובדת על בונוס של 250 ש"ח, לפני כחודשיים התחיל לעבוד מנהל כספים חדשים שלקח אותי לשיחה וטען שזה לא מוצא חן בעיניו שאני מקבלת בונוסעל עבודה שוטפת והוא לא מעוניין לשלם לי את הבונוס הנ"ל או לחלופין הוא אמר שאת הבונוס הוא יכניס כשעות נוספות, שום דבר מזה לא נעשה וכבר חודשיים לא קיבלתי את הבונוס המגיע לי.מיותר לציין שהוא בכלל לא עדכן אותי בנושא הוא פשוט לא שילם לי על דעת עצמו, האם הוא יכול לעשות דבר כזה? זה לא הרעת תנאים?

השב
  • 21:54, 31 במרץ 2012

מדובר ככל הנראה בהרעת תנאים. ניתן לבצע הרעה בכפוף לשימוע והסכמה. המשך עבודה יכול להתפרש כהסכמה.

תגובה
  • 06:35, 3 באפריל 2012

שלא נערך לי שימוע והוא עשה זאת באופן חד צדדי, מה קורה אם ויעערך לי שימוע ואני לא מסכימה לוותר על הבונוס? האם הוא יוכל לא לשלם לי את התשלום הנ"ל?

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.