• 23 באפריל 2012

העברה לסניף אחר עקב יחסי אנוש

שלום שמי רונן אני עובד בחברת טיאנטי לפני כחודשיים החליפו לנו את המנהל בחנות ומאז הרגשתי שהוא מתנכל עליי ו"מחפש אותי" הוא היה מתפרץ עליי בלי סיבה ולשאר העובדים היה לו יחס חיבתי יותר.
    הוא היה שולח אותי כל הזמן לתגבר בסניף אחר של הרשת וכבר אז חשדתי שהוא רוצה להעביר אותי סניף כי המנהלת בסניף האחר חברה מאוד טובה שלו. לפני יומיים הייתה לי שבעה של סבתא שלי והוא התעקש על זה שאני אצא בערב מהשבעה של סבתא שלי ואבוא לישיבת צוות שהתקיימה באותו הערב. כשאמרתי לו שאני לא יכול להגיע ושהמשפחה שלי צריכה אותי בשבעה הוא התעצבן ולא הפסיק לשלוח לי אסאמאסים במהלך השבעה שהוא רוצה שאני אגיע, בסוף לא הגעתי והוא עשה לי שיחה על זה שהוא חושב שאנחנו לא מדברים באותו "ראש" ועל זה שהוא מעביר אותי לסניף אחר של הרשת. רציתי לדעת אם הוא יכול להכריח אותי לעבור לסניף אחר על יחסי אנוש מכיוון שאני בין העובדים המצטיינים בחנות וזה לגמרי לא על שיקול מקצועי. איך אני אוכל לקבל פיצויים במקרה שאני מחליט לא להמשיך?
    תודה ויום טוב

23 באפריל 2012
  • 1 במאי 2012

העברה לסניף אחר עקב יחסי אנוש

לא צויין מה תקופת העבודה בסניף זה. באם העברת הסניף לסניף אחר מהווה הרעת תנאים מבחינת העובד ניתן לטעון לכך ולדרוש פיצויים.

1 במאי 2012
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?