שאלות לעו"ד היקר - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • אביקו

נשלח ע"יאביקו 16:09, 28 באפריל 2012

שלום. אודה לסיוע שלכם. א. מה רצוי להביא וכיצד יש להתכונן לדיון הוכחות בדמ"ש בבית הדין לעבודה, אשמח לדעתכם. ב. האם ישנה דרך לזמן עד כלשהו, שהוא עובד בחברה שאותה אני תובע בדמ"ש ? ג. מהו תצהיר ? והאם חודש לפני הדיון הוכחות אני יכול לזמן את העד הנ"ל ? ד. במידה ותביעה התקבלה ברובה, האם יש חיוב לצד הזוכה להוצאות משפט של הצד המפסיד וחילופין, האם הזוכה יקבל הוצאות משפט במידה ולא שכר עורך דין ? ה. מה יש לטעון בשלב הסיכומים, האם עליי להזכיר שוב מה אני דורש מהנבתע ? אשמח לביאור בעניין זה. תודה מראש.

השב
  • 21:12, 5 במאי 2012

שאלות רבות לפנייה אחת ובפורום ובכל מקרה לדיון הוכחות יש להביא ראיות ועדים. ניתן בבקשה לבית הדין לזמן עדים רלוונטיים וגם עובדי הנתבעת. בהסכמת בית הדין ניתן לזמן עד גם חודש לפני דיון. תצהיר זה אופן מתן עדות ראשית בבית הדין. באם תביעה מתקבלת לרוב ישולמו הוצאות וההפך. בסיכומים יש לסכם את הדרישה, הראיות והמצב המשפטי.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.