עבודה בשתי מקומות והתפטרות רק מאחת בשל קושי פיזי - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • לילית

נשלח ע"ילילית 14:09, 22 ביוני 2012

שלום רב אני אישה בהריון עובדת בשתי מקומות עבודה בבוקר משרה מלאה עבודה משרדית ובערב (פעמיים שלוש בשבוע) עבודה בבית קפה עד חצות ואף יותר. העבודה בבית קפה היא משרה חלקית והיא דורשת 7-8 שעות עמידה על הרגליים וארוחות ערב לא מסודרות, בשל הריוני המתקדם(חודש שביעי) איני יכולה להמשיך לעבוד בשתי עבודות מאוד כואבות לי הרגליים והגב ואף יש לי כאבי בטן נוראיים בשל הלחץ המופעל עליי.האם יש לי איזה שהיא אפשרות לקבל את משכורת הבית קפה מביטוח לאומי ולהפסיק לעבוד בבית קפה אלא רק בעבודה המשרדית? הכנסה נוספת זו מאוד קריטית עבורי אך בשל ההריון איני יכולה להמשיך. ראוי לציין כי מאז ומעולם שילמתי ביטוח לאומי בשתי מקומות העבודה ואף תאום מס מסודר. מה אוכל לעשות בכדי לשמור על בריאות עוברי ושלי ושפרנסתי לא תפגע מכך ? וכיצד יחושבו דמי הלידה והפיצויים מבית הקפה במידה ואקבל קצבה חודשית מביטוח לאומי

השב
  • 22:41, 30 ביוני 2012

בכפוף לקבלת אישור רפואי מתאים תוכלי לצאת לשמירה מעבודה אחת.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.