• יגאל

    נשלח ע"ייגאל 21:46, 6 בדצמבר 2012

    שלום אני עובד במקום עבודה שנה וחודשיים הודעתי לבעל הבית שאני עוזב ונתתי לו שבועיים מראש מגיע לי פיצויים ?

    השב
  • 11:39, 9 בדצמבר 2012

    אם הינך עובד שנה וחודשיים, עליך לתת חודש הודעה מוקדמת. אי מתן חודש יאפשר למעסיק לקזז סכום זה מכל יתרה שמגיעה לך (פדיון ימי חופשה, דמי הבראה).
    אם קיים נוהג לשלם פיצויים גם לעובדים שעזבו, או שהינך חתום על סעיף 14 לחוק פיצויי פיטורים המאפשר לעובד לקבל פיצויים לאחר סיום עבודתו, גם אם עזב בנסיבות שאינן מזכות אותו בפיצויי פיטורים, תוכל לקבל פיצויים. אחרת, אינך זכאי לפיצויים מכיוון שאתה התפטרת ולא פוטרת.

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.