הלנת שכר - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • איתי סימפסון

נשלח ע"יאיתי סימפסון 10:54, 11 בדצמבר 2012

שלום רב, לאחרונה אשתי חלתה ואושפזה לשבוע. מכיוון שאנחנו הורים לשני ילדים קטנים נאלצתי לצמצם שעות עבודה ולעבוד רוב הזמן מהבית. יש לציין שאני איש שטח, רוב עבודתי נעשית מחוץ למשרד ואני מצופה לעבוד גם מהבית בהנחה ויש צורך לאחר שעות העבודה הרגילות או בסופי שבוע/חגים. מנהל החברה החליט כי הוא אינו מוכן לשלם על הימים שבהם לא עבדתי מהמשרד והוא מתכוון להוריד לי אותם מהשכר. אני טוען כי עבדתי לכל הפחות חצאי ימים (להערכתי יותר מכך) ואני דורש כי הוא ישלם לי עבור כך. בהנחה והוא אכן מוריד לי את הימים מהמשכורת, האם מדובר בהלנת שכר? תודה מראש, איתי

השב
  • 13:06, 16 בדצמבר 2012

כאשר קיימת מחלוקת בדבר רכיבים בשכר לרוב הנטייה אינה לפסוק פיצויי הלנה ובמיוחד כאשר יתר רכיבי השכר שאינם במחלוקת משולמים במועד.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.