טעויות בתלוש המשכורת - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • רביד

נשלח ע"ירביד 17:55, 2 בינואר 2013

שלום וברכה בחודש ספטמבר האחרון עבדתי דרך חברת כוח אדם בשני מפעלים באותו החודש אך קיבלתי משכורת רק עבור עבודה במפעל אחד..כשניגשתי לחברת כוח האדם התגלתה הטעות והבטיחו לשלוח צ'ק בחודש הבא אך הפעם גיליתי שחסר כסף בצ'ק..ניגשתי שוב וטענתי שעבדתי בוודאות בימים ובשעות כך וכך (כמו כן אני נוהג לרשום כל יום ושעות עבודה) אך הם טוענים שלא חלה טעות למרות שישנם אנשים שעבדו איתי באותם ימים ושעות ויכולים להעיד על כך..כמו כן טענו שמכיוון שהגעתי מאוחר מדי(היום) אין אפשרות לטפל בכך.. מה באפשרותי לעשות ע"מ לקבל את הכסף המגיע לי? כמו כן, אציין שזו לא הפעם הראשונה שאני מגלה שקיימת טעות בתלוש המשכורת והחסירו לי שעות לא פעם אך הם בשלהם ואין דרך מצידי להוכיח זאת מלבד הרישום שאני עושה לעצמי תודה מראש.

השב
  • 11:26, 7 בינואר 2013

ייתכן כי לא תוכל להימנע בעתיד מנקיטת הליכים כנגד מקום עבודתך. בינתיים המלצתי אליך היא שתמשיך לנהל מעקב ורישום עצמאי של שעות עבודתך.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.