• 16 בינואר 2013

  פיטורין בעקבות בדיקת פוליגרף

  אריק שלום,
  עד היום כבר מעל שנתיים עבדתי בחברת מחשבים בתור נהג חלוקה,לאחרונה עקב גניבה של מוצרים מהמחסן מנכ''ל החברה החליט לשלוח את העובדים לבדיקת פוליגרף בניהם גם אני.
  היום בבוקר הודיע לי המנהל שהבדיקה שעברתי אינה תקינה ושיצאתי דובר שקר על פי תוצאות הבדיקה,
  לאחר האשמות ושיחה משפילה מאוד המנהל אמר שאין לו ברירה ועליו להגיש נגדי תלונה במשטרה ,לאחר ויכוח ממושך שבו אני עומד על שלי ומנסה להסביר שיש כאן טעות ואני לא גנב המנהל אמר לי לחזור למחסן ולצאת ליום חלוקה רגיל,כמובן סירבתי בטענה שאיני יכול לצאת לקו חלוקה עם סחורה וציוד יקר מאוד במשאית בזמן שאני מואשם בגניבה,בתגובה המנהל אמר לי ללכת הביתה ולהמתין להחלטה שלהם בערב,לפני שהלכתי הדגיש המנהל שאני עדיין לא מפוטר.
  אשמח לקבל ממך יעוץ מה עליי לעשות במצב כזה ,כיצד לפעול? האם שווה לשקול תביעה נגד המנהל על הוצאת דיבה + עוגמת נפש והשפלה שנגרמה לי כתוצאה מהשיחה הזו שחלק מכובד מעובדי המשרד שמע אותה ומעודכן בפרטים..?

  תודה רבה.

  16 בינואר 2013
 • 17 בינואר 2013

  פיטורין בעקבות בדיקת פוליגרף

  אמינותו של הפוליגרף אינה מלאה ולכן לא היית חייב להיבדק. אומנם משהסכמת להיבדק ניתן לראות בזה הסכמה לקבלת התוצאות מה גם שלרוב מחתימים על התחייבות. בכל מקרה באם יש לך הוכחות כי התוצאות אינן נכונות באפשרותך לערער על התוצאות ולטעון לחפותך. בכל מקרה אני ממליץ לך לקבוע פגישה לייעוץ אישי.

  17 בינואר 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?