תשלום עבור עבודה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • אילה

נשלח ע"יאילה 10:20, 12 באפריל 2013

אני בעלת עסק של עיצוב גרפי ובניית אתרים. כתבתי ללקוח הצעת מחיר של לוגו + בניית אתר אינטרנט, סה"כ 7690 ש"ח שמתוכם 690 ש"ח זה הלוגו. (לפני מע"מ) הלקוח שילם לי מקדמה של 30% - 2,699 ש"ח. עיצבתי לו לוגו (3 סקיצות והמון התלבטויות, לא היה סגור על עצמו וזה נמשך כמה חודשים). לבסוף הוא אמר לי שהוא לא רוצה כרגע להתקדם, והוא מקפיא את בניית האתר. הוא מבקש את הכסף חזרה בהפחתת התשלום על הלוגו. יש לציין שבהצעת המחיר השקעתי רבות בשיחות טלפון, פגישות וכתיבת אפיון מפורט לאתר. האם אני חייבת להחזיר לו את הכסף חזרה או שמספיק שאתן לו זיכוי? מה החוק בעניין הזה? תודה רבה

השב
  • 13:25, 13 באפריל 2013

שאלה זו אינה שאלה בדיני עבודה משום שאינם חלים יחסי עובד מעביד במקרה שאת מתארת. אני ממליץ לך להפנות את השאלה לפורום חוזים.

תגובה
  • 20:33, 13 באפריל 2013

אוקי,
    תודה רבה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.