התנכלות - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • רינת

  נשלח ע"ירינת 12:32, 22 באפריל 2013

  שלום רב, אני מועמדת לקליטה למוסד ציבורי במקום שבו אני עובדת כבר מס' שנים ככוח אדם. לאחר התחלת תהליך קליטתי (בדיקות רפואיות וחתימה על טפסים) הודיעו לי שכנראה ותהליך הקליטה ייעצר ואפוטר לאור כך שהסתכסכתי עם יו"ר ועד העובדים. ראוי לציין שיו"ר ועד העובדים מנסה להתנכל לי בכל דרך אפשרית ויש בידי הוכחות לכך. כרגע היו"ר עושה כל שביכולתו לעצור את קליטתי. בפגישה עם המנהל שלי (שיחה זו מוקלטת), הובהר לי שעקב כוחו הרב של יו"ר ועד העובדים ייתכן וקליטתי תבוטל במסווה של טענות אחרות. האם אכן יש באפשרותם לבטל את תהליך קליטתי אע"פ שכבר החל, דבר המעיד על כך ששאר הטענות לא רלוונטיות והתעוררו רק לאחר הסכסוך עם יו"ר הועד? כמו כן, האם להקלטה (בהקלטה נאמר שזה אכן לא צודק ושאני ראויה לקליטה אך ליו"ר יש כוח והוא החליט שלא אקלט וכו') יש תוקף אע"פ שהנוכחים לא ידעו שהם מוקלטים?

  השב
 • 09:47, 30 באפריל 2013

  באשר להקלטה, אין בעיה שתקליטי אם הינך אחת מהנוכחות בפגישה. אינך חייבת לציין שהינך מקליטה. יתר שאלתך מורכבת מכדי לקבל מענה במסגרת הפורום. אני ממליץ לך לפנות לייעוץ משפטי פרטני בעניינך.

  משרדי עומד לרשותך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.