הרעת תנאים במקום העבודה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • אורפז גבע

נשלח ע"יאורפז גבע 09:19, 16 במאי 2013

היי, אני עובדת כ-10 חודשים במפעל שהוא בעצם עסק פרטי של הבעלים , במהלך תקופת העבודה שלי בחברה הועברתי 4 פעמים בין תפקידים וכמובן גם משרדים, הבוס שלי מעליב ומקניט אותי כל יום ללא הפסקה , ובנוסף לכך בשבוע האחרון מאז שעברנו למקום אחר אני כרגע בלי משרד , משרדי הקודם עדיין נמצא באותו מקום אבל כל העובדים תחתיי הועברו. בנוסף הובהר לי כי ברגע שימצא לי משרד לא אוכל לקחת את הציוד שימש אותי עד היום איתי כגון:(מקרר, קומקום , שולחן וכ"ו..) רציתי לדעת בבקשה האם חוקי כל ההתעללות שאני עוברת ב-10 חודשים אלו?? תודה מראש

השב
  • 21:18, 19 במאי 2013

התעללות והתעמרות בעובדים לעולם אינה תקינה. מכיוון שטרם השלמת שנת עבודה, אינך זכאית לפיצויי פיטורים ולכן אם תתפטרי כעת לא תהיי זכאית לפיצויי פיטורים או לדמי הבראה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.