• חיים

נשלח ע"יחיים 05:00, 13 ביוני 2013

שלום שאלתי היא כזאת , לפי חוזה העבודה שלי השכר שלי הוא 27 שקל לשעה בתלוש מופיע השכר יסוד 27 ש"ח לשעה , ואכן כן על השעות אני כן מקבל בסופו של דבר 27 ש"ח לשעה עד לפה הכל בסדר , אבל בחלק התחתון של התלוש איפה שרשום נתונים נוספים, בשורה של השכר מינימום לשעה רשום 23.12 , ביקשתי להכניס יום חופש למשכורת שלי ואז שמתי לב שבתלוש המעסיק שילם לי את היום חופש לפי תעריף של 23.12 ולא לפי 27 , וככה גם הוא שילם לי על ימי חג לפי תעריף של 23.12 . רציתי לדעת האם דבר זה הוא חוקי ? כי לפי 23.12 אני מפסיד כסף ( 10 ימי חופשה ו 9 ימי חג בשנה ) אודה לכם אם תענו לי על שאלה זו תודה רבה.

• 15:21, 16 ביוני 2013

מעסיקך ציין את שכר המינימום הקבוע בחוק. אם הינך מרוויחה 27 ש"ח לשעה כשכר בסיס, גם דמי המחלה ודמי החופשה צריכים להיגזר משכר שזה ולא משכר המינימום הכללי.

מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.