שכר גלובלי - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • שרי

נשלח ע"ישרי 09:29, 1 ביולי 2013

שלום רב, סגרתי עם המעסיק שכר גלובלי חודשי לאחר -4 חודשים פיטרו אותי זה היה יום א תאריך 23.6.2013 (בו עבדתי) ונתנו לי עוד-4 ימים תשלום 24.6.2013-27.6.2013 הודעה מוקדמת מיום ב-ה . שקיבלתי עכשיו את התלוש התברר לי שהורידו לי מהשכר הגלובלי 3-ימי עבודה שאלתי למה ? הם אמרו שישי שבת וראשון שהורידו לי של סוף החודש האם זה נכון לעשות? שאני בכלל לא הייתי עובדת ימי שישי ובטח לא שבת . אני סגרתי איתכם ימי עבודה א-ה 7.5 שעות ביום ! בבקשה תחזור אליי אם תשובה דחוף כי הם רוצים שאחתום על מסמכים שקיבלתי את המגיע לי ועד שלא אדע שאין פה טעות לא מעונינת לחתום בברכה שרי

השב
  • 08:49, 4 ביולי 2013

משום שמועד הפסקת העבודה לאחר מתן ההודעה המוקדמת הותיר שלושה ימים לחודש, יש להוריד ימים אלא מהשכר הגלובלי.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.