התפטרות מעבודה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • דיקלה הרוש

נשלח ע"ידיקלה הרוש 11:37, 25 ביולי 2013

בוקר טוב, יש לי שאלה דחופה אני עובדת בחברת שמירה בתפקיד מאבטחת במחסנים של חברת תובלה בעקבות סיום החוזה בין חברת השמירה לבין המחסנים שבהם אני מועסקת הזמינו אותי לשיחה בחברת השמירה שבה הוצעו לי שני מקומות עבודה חלופיים מכיוון שלא רציתי ביקשו ממני לכתוב מכתב פיטורין אני עובדת 6 שנים בחברה האם אני זכאית לפיצויי פיטורין ? כמו כן החברה החדשה שזכתה במכרז ביקשה ממני לחתום על טופס שאני מצהירה בו שהתפטרתי מרצוני החופשי ולא בגלל שהפסידו במכרז האם אני צריכה לחתום על כך ?? בכבוד רב הרוש דיקלה

השב
  • 08:51, 29 ביולי 2013

ניכר כי שתי החברות מנסות לחמוק מתשלום פיצויים, החברה הקולטת אינה מעוניינת לקלוט אותך עם הוותק. החברה הראשונה מחוייבת לשלם לך פיצויים. אני ממליץ לך לפנות לייעוץ משפטי אישי בטרם תחתמי על מסמכים כלשהם.
    בברכה,
    עו"ד אריק שלו
    073-2505373

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.