פיצויים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • אלי

    נשלח ע"יאלי 09:06, 29 ביולי 2013

    שלום,התפטרתי ממפעל פלסטיקה.אני זכאי לפיצויים?

    השב
  • 15:10, 30 ביולי 2013

    אלא אם הינך חתום על סעיף 14 לחוק פיצויי פיטורים, לא תהיה זכאי באופן אוטומטי לפיצויי פיטורים.
    עו"ד אריק שלו
    אריק שלו ושות', משרד עורכי דין
    073-2505373

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.