הרעת תנאים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • איתי

  נשלח ע"יאיתי 10:49, 2 באוגוסט 2013

  שלום שמי איתי לוחם משוחרר בן 21 ואני קב״ט בבית מלון בטבריה, הסיפור הוא ככה: ליד בית המלון יש לנו רחבת דשא גדולה ובתקופה הזאת של בין הזמנים הרבה אנשים במיוחד דתיים באים ויושנים שם או אוכלים שם ומלכלכים את הדשא, מנכ״ל המלון אמר לנו שאנחנו נתחיל משבוע הבא לשבת שם עם כסא ושמשיה במשמרת של 8 שעות בחום ובלחות הקטסטרופלית של טבריה ולסלק משם אנשים , השאלה שלי זה האם מותר לו להחליט כזה דבר והאם זה חוקי מבחינת חוק דיני העבודה והוא לא קוטל את זכויותינו. אשמח לתשובה ממכם כדי לא לשתוק בנושא ולעזור לי ולאותם נערים שלא מודעים לאותיות הקטנות בזכויותיהם , תודה רבה

  השב
 • 09:37, 5 באוגוסט 2013

  אם מדובר בתפקיד שאינו נמצא בהגדרת התפקיד שלך והינך סבור כי מדובר בהרעה בתנאי העסקתך, תוכל להתנגד להרעה. לא ציינת כמה זמן הינך עובד אולם אם הינך עובד יותר משנה ייתכן כי תוכל להתפטר בדין מפוטר תוך קבלת פיצויי פיטורים.
  עם זאת, יש לבחון הייטב האם אכן מדובר בהרעה מוחשבית בתנאי העסקתך.

  073-2505373

  תגובה
 • 07:59, 7 באוגוסט 2013

  איתי האם יש לכם וועד עובדים במלון? מאוד חשוב שיהיה גוף שייגן וייעץ על זכויות העבדים, יש אופציה להצטרף באופן פרטי להסתדרות העובדים הישירה ולקבל מהם ייעוץ תעסוקתי ומשפטי.
  תעבור שוב על הגדרות התפקיד שלך בחוזה.

  תגובה
 • 10:51, 7 באוגוסט 2013

  אני עובד במלון 10 חודשים , יש במלון ועד עובדים אבל זה לא מעניין אותם דיברנו עם מנהלת משאבי אנוש וגם היא לא הראתה התעניינות יש לציין שהעמדה היא ללא שמשיה בשמש ובלחות הנוראית של טבריה וכשנשאל הקצין בטיחות ראשי למה אין שמשיה אמר כי אתה יכול למצוא שם צל מתחת לאיזה עץ

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.