אי תשלום פיצויים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • שי

    נשלח ע"ישי 22:08, 14 באוגוסט 2013

    שלום רב, התפטרתי לאחר 4 שנים . מבין כי יש לי הפרש בקופת פיצויים שהפריש לי המעביד 8.3 אחוז כל חודש. בטופס 161 מילא המעסיק כי אני התפטרתי ושאוכל לפדות את תשלומי הפיצויים רק בגיל הפרישה. האם הדבר חוקי?איך אפשר למנוע את רוע הגזרה? תודה, שי

    השב
  • 22:05, 17 באוגוסט 2013

    אם אינך חתום על סעיף 14 לחוק פיצויי פיטורים המעסיק אינו מחויב לשחרר את הכספים הצבורים בקופה ואלו ייצברו לטובת הפנסיה.

    עו"ד אריק שלו
    אריק שלו ושות', משרד עורכי דין
    073-2505373

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.