אי תשלום - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • א

נשלח ע"יא 09:45, 11 בספטמבר 2013

שלום, אני עובדת בתור לקוחה סמויה וחלק מהעבודה לשלם מכספינו על המוצרים שנקנים בבקרות וכאורה "לקבל" החזר כספי אחר כך, כבר חודש רביעי ברציפות לא משלמים לי את ההוצאות במלואם- אני לא מדברת על משכורת אלא על מה שהוצאתי מכיסי בשביל הבקרות, פעם זאת הייתה חולצה שהלכה לאיבוד בשווי 129 שח ואחר כך באורך פלא הופיעה לאחר שרבתי איתם 4 ימים, פעם זאת "טעות" בחישוב, פעם זאת מידניות חדשה-בבקרות רכב הרץ אני אמורה להחזיר את הרכב עם מיכל מלא אבל מסתבר כשהגיע העת לתשלום ש"מידניות" חדשה שלא מחזרים דלק וכ"ו. הבעיה היא שהם יוצרים לי כל פעם חריגה בחשבון ולוקח כשבוע וכל יום טלפונים SMS וכ"ו כדי לקבל את הכסף בחזרה (את הדלק של הרץ לא החזירו). כמו כן החודש הם התחילו משהו חדש- בכל בקרה רשום במערכת סכום כסף מקושר ומופיע לי שם תשלום עבור בקרה 40 שח, פתאום הוא אומר לי שהתשלום עבור הבקרה רק 30 ש ועוד בקרות דומות שהוא הוריד ללא שום אסמכתא ל30 ל20 שח וזה לא כולל נסיעות. יש לי הוכחות לכל אלו- צילומי מסך, מסמכים קבלות וכ"ו, השאלה שלי האם ניתן לעשות משהו בנידון? לפעול נגדם בדרך כל שהיא? תודה מראש

השב
  • 12:48, 15 בספטמבר 2013

בהחלט נשמע לא תקין, לא ציינת כמה זמן הינך עובדת, אולם אם את עובדת יותר משנה, ייתכן ותוכלי להתפטר בדין מפוטר, בשל נסיבות שבהן לא ניתן לדרוש מהעובד להמשיך בעבודתו, עקב ריבוי המקרים אותם את מתארת.
    עו"ד אריק שלו
    אריק שלו ושות', משרד עורכי דין
    073-2505372

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.