שאלה לגבי תנאי העסקה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • ניסן

נשלח ע"יניסן 08:23, 9 באוקטובר 2013

שלום רב... רציתי להעלות שאלה: אני עובד בארגון מסויים כבר 4 שנים.. אצלנו קיימת הפרדה בין שני סוגים של עובדים - עובדי משרה ועובדי שעות... אני כבר 4 שנים עובד שעות והנני עובד בהיקף של מעל ל-200 שעות חודשיות כל חודש מאז העסקתי.. רציתי לברר אם הדבר הזה הגיוני ולמה אינני מקבל את אותם התנאים כמו עובדי משרה (קרן השתלמות וכו') אם אינני טועה על פי חוק המעסיק מחוייב להשוות את התנאים שלי עם התנאים של עובדי המשרה לאחר פרק זמן מסויים.. אשמח אם אפשר לשפוך קצת אור על הנושא...

השב
  • 09:43, 9 באוקטובר 2013

אלא אם מדובר בהעסקה בסקטור הציבורי בו ייתכן כי ישנן תניות הקבועות בתקשי"ר או בהסכמים קיבוציים, מעסיק בסקטור הפרטי אינו מחוייב להשוואת תנאים בין עובד שעתי לעובד גלובלי, הוא רשאי לקבוע חוזים אישיים שונים. אילו היית מדבר על הפליה בין גבר לאישה באותו אופן העסקה למשל, ניתן היה לדבר על אפליה.
    073-2505372

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.