פיצויים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • יוסי

    נשלח ע"ייוסי 20:58, 7 בנובמבר 2013

    1. האם עובד המתפטר מיוזמתו זכאי לפיצויי פיטורין, או רק כאשר הוא מפוטר?

    השב
  • 14:51, 11 בנובמבר 2013

    אלא אם הוא עונה על החריגים בחוק פיצויי פיטורים או חתום על סעיף 14 לחוק פיצויי פיטורים, הוא יהיה זכאי רק במידה ופוטר.
    073-2505373

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.